€ 49,00
€ 69,00
Voordeligst€ 96,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Legend
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 96,00
| Artikel | Montblanc Legend Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Montblanc |
| Collectie | Legend |
| EAN | 3386460032681 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Prijs per eenheid | € 96,00 per 100 ml |