€ 56,00
€ 83,00
Voordeligst€ 105,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Moschino Toy 2
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 56,00
| Artikel | Moschino Toy 2 Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Moschino |
| Collectie | Toy 2 |
| EAN | 8011003839285 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Magnolia, Muskus, Appel, Pioenroos, Mandarijn, Amberhout, Jasmijn, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 186,67 per 100 ml |