€ 13,00
Voordeligst€ 13,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nanoil Nanoil
Haarspray - Alle huidtypes - 200 ml
Haarspray - Alle huidtypes - 200 ml
€ 13,00
| Artikel | Nanoil Nanoil Haarspray 200 ml |
| Merk | Nanoil |
| Collectie | Nanoil |
| EAN | 5905669547321 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarspray |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 6,50 per 100 ml |