€ 80,00
€ 117,00
Voordeligst€ 154,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Narciso Rodriguez All of Me
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 117,00
| Artikel | Narciso Rodriguez All of Me Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Narciso Rodriguez |
| Collectie | All of Me |
| EAN | 3423222080952 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Magnolia, Muskus, Bourbon geranium, Roos, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 234,00 per 100 ml |