€ 80,00
€ 117,00
Voordeligst€ 154,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/f2/c2/c7/1749768185/3423222055608_0.jpg?ts=1749768185)
Narciso Rodriguez Narciso Cristal
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 80,00
| Artikel | Narciso Rodriguez Narciso Cristal Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Narciso Rodriguez |
| Collectie | Narciso Cristal |
| EAN | 3423222055608 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Ceder, Bergamot, Muskus, Freesia, Benzoë, Oranjebloesem, Jasmijn, Roos, Kasjmier |
| Prijs per eenheid | € 266,67 per 100 ml |