€ 37,90
Voordeligst€ 55,10
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nuxe Huile Prodigieuse® Or
Body oil - Alle huidtypes - 100 ml
Body oil - Alle huidtypes - 100 ml
€ 55,10
| Artikel | Nuxe Huile Prodigieuse® Or Body oil 100 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Huile Prodigieuse® Or |
| EAN | 3264680009778 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Body oil |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Olie |
| Prijs per eenheid | € 55,10 per 100 ml |