€ 37,90
Voordeligst€ 55,10
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nuxe Huile Prodigieuse® Or
Body oil - Alle huidtypes - 50 ml
Body oil - Alle huidtypes - 50 ml
€ 37,90
| Artikel | Nuxe Huile Prodigieuse® Or Body oil 50 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Huile Prodigieuse® Or |
| EAN | 3264680009785 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Body oil |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Olie |
| Prijs per eenheid | € 75,80 per 100 ml |