€ 63,15
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nuxe Merveillance Firmining Radiance Cream
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 63,15
| Artikel | Nuxe Merveillance Firmining Radiance Cream Dagcrème 50 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Merveillance Firmining Radiance Cream |
| EAN | 3264680035234 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 126,30 per 100 ml |