Rabanne
Invictus Victory Elixir
Eau de Parfum - 100 ml
€ 111,10
Voordeligst€ 147,20
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/70/e8/fb/1746657383/3349668614523.jpg?ts=1746657383)
Rabanne Invictus Victory Elixir
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 147,20
| Artikel | Rabanne Invictus Victory Elixir Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Invictus Victory Elixir |
| EAN | 3349668614523 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Roze peper, Wierook, Amber, Citrus, Vanille, Tonkabonen, Lavendelolie |
| Prijs per eenheid | € 147,20 per 100 ml |