-20%
Rabanne
Olympéa
Eau de Parfum - 30 ml
€ 59,84
Adviesprijs € 74,80Je bespaart 20%
€ 85,20
Adviesprijs € 106,50Je bespaart 20%
Voordeligst€ 109,56
Adviesprijs € 136,95Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Olympéa
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 59,84
| Artikel | Rabanne Olympéa Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Olympéa |
| EAN | 3349668613427 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Zeezout, Vanille, Ambergris, Kasjmierhout, Gemberbloem, Jasmijn, Groene mandarijn, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 199,47 per 100 ml |