Rabanne
Phantom
Eau de Toilette - 100 ml
€ 89,55
€ 122,40
Voordeligst€ 143,80
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Phantom
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 122,40
| Artikel | Rabanne Phantom Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Phantom |
| EAN | 3349668582297 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Geurnoten | Vanille, Lavendel, Citroen |
| Prijs per eenheid | € 122,40 per 100 ml |