Rabanne
Phantom Intense
Eau de Parfum - 150 ml
€ 96,60
€ 132,10
Voordeligst€ 155,10
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/8b/27/a9/1739234706/paco_rabanne_phantom_intense_eau_de_parfum_spray_150_ml_3349668630042__238283_20250107015148.jpg?ts=1739234706)
Rabanne Phantom Intense
Eau de Parfum - 150 ml
Eau de Parfum - 150 ml
€ 155,10
| Artikel | Rabanne Phantom Intense Eau de Parfum 150 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Phantom Intense |
| EAN | 3349668630042 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 150 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 103,40 per 100 ml |