Rabanne
Phantom Intense
Eau de Parfum - 50 ml
€ 96,60
€ 132,10
Voordeligst€ 155,10
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Phantom Intense
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 96,60
| Artikel | Rabanne Phantom Intense Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Phantom Intense |
| EAN | 3349668630028 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 193,20 per 100 ml |