-20%
Rabanne
Pure XS for Her
Eau de Parfum - 30 ml
€ 58,40
Adviesprijs € 73,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 83,40
Adviesprijs € 104,25Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Pure XS for Her
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 58,40
| Artikel | Rabanne Pure XS for Her Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Pure XS for Her |
| EAN | 3349668545698 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Amber muskus, Vanille, Ylang-Ylang, Kokosnoot, Oranjebloesem, Perzik, Amberhout, Witte muskus, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 194,67 per 100 ml |