€ 153,00
Voordeligst€ 170,01
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Prada L'Homme Intense
Eau de parfum intense - 150 ml
Eau de parfum intense - 150 ml
€ 170,01
| Artikel | Prada L'Homme Intense Eau de parfum intense 150 ml |
| Merk | Prada |
| Collectie | L'Homme Intense |
| EAN | 8435137764709 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 150 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Amber, Kardemom, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 113,34 per 100 ml |