-20%
€ 122,40
Adviesprijs € 153,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 136,01
Adviesprijs € 170,01Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Prada L'Homme Intense
Eau de parfum intense - 150 ml
Eau de parfum intense - 150 ml
€ 136,01
| Artikel | Prada L'Homme Intense Eau de parfum intense 150 ml |
| Merk | Prada |
| Collectie | L'Homme Intense |
| EAN | 8435137764709 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 150 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Amber, Kardemom, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 90,67 per 100 ml |