€ 100,99
Voordeligst€ 135,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Prada Luna Rossa
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 135,00
| Artikel | Prada Luna Rossa Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Prada |
| Collectie | Luna Rossa |
| EAN | 3614273478755 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Geurnoten | Munt, Amber, Lavendel |
| Prijs per eenheid | € 135,00 per 100 ml |