€ 75,00
€ 75,00
€ 64,00
Voordeligst€ 64,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/70/6c/4f/1753310724/729238182875_0.jpg?ts=1753310724)
Shiseido Essential Energy
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 75,00
| Artikel | Shiseido Essential Energy Dagcrème 50 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Essential Energy |
| EAN | 0729238182875 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| SPF | 20 |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 150,00 per 100 ml |