€ 48,00
Voordeligst€ 48,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Expert Sun
Zonnelotion - Alle huidtypes - 150 ml
Zonnelotion - Alle huidtypes - 150 ml
€ 48,00
| Artikel | Shiseido Expert Sun Zonnelotion 150 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Expert Sun |
| EAN | 0768614212331 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zonnelotion |
| Volume | 150 ml |
| SPF | 30 |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Lotion |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 32,00 per 100 ml |