Voordeligst€ 143,00
€ 169,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/b1/32/5f/1753310310/768614210108_0.jpg?ts=1753310310)
Shiseido Vital Perfection Concentrated Supreme Cream
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 169,00
| Artikel | Shiseido Vital Perfection Concentrated Supreme Cream Dagcrème 50 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Vital Perfection Concentrated Supreme Cream |
| EAN | 0768614210108 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 338,00 per 100 ml |