€ 10,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Ted Sparks Patchouli & Musk
Handlotion - Alle huidtypes - 390 ml
Handlotion - Alle huidtypes - 390 ml
€ 10,95
| Artikel | Ted Sparks Patchouli & Musk Handlotion 390 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | Patchouli & Musk |
| EAN | 8720512262773 |
| Categorie | Handverzorging |
| Producttype | Handlotion |
| Volume | 390 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Lotion |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 2,81 per 100 ml |