€ 26,95
Voordeligst€ 41,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/66/c8/c1/1750372551/Ted-Sparks---Batons-parfumes-XL---Parfum-d-ambiance---Parfum-interieur---Batonnets-de-parfum-de-parfum-d-ambiance---Emballage-de-Luxe---Tonka-Pepper.jpg?ts=1750372551)
Ted Sparks Tonka & Pepper
Diffuser - 500 ml
Diffuser - 500 ml
€ 41,95
| Artikel | Ted Sparks Tonka & Pepper Diffuser 500 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | Tonka & Pepper |
| EAN | 8720512268164 |
| Categorie | Interieurparfum |
| Producttype | Diffuser |
| Volume | 500 ml |
| Prijs per eenheid | € 8,39 per 100 ml |