€ 75,00
€ 105,00
Voordeligst€ 130,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Versace Dylan Purple
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 130,00
| Artikel | Versace Dylan Purple Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Versace |
| Collectie | Dylan Purple |
| EAN | 8011003876280 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Virginia ceder, Bergamot, Peer, Ambroxan |
| Prijs per eenheid | € 130,00 per 100 ml |