€ 100,01
€ 146,99
Voordeligst€ 199,99
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/73/9c/4c/1747780751/3614273987936_Front.png?ts=1747780751)
Viktor & Rolf Flowerbomb Extreme
Eau de parfum intense - 100 ml
Eau de parfum intense - 100 ml
€ 199,99
| Artikel | Viktor & Rolf Flowerbomb Extreme Eau de parfum intense 100 ml |
| Merk | Viktor & Rolf |
| Collectie | Flowerbomb Extreme |
| EAN | 3614273987936 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 100 ml |
| Prijs per eenheid | € 199,99 per 100 ml |