Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/c4/c5/d7/1748471563/superbomb---kopie.png?ts=1748471563)
Viktor & Rolf Spicebomb Metallic Musk
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 110,01
| Artikel | Viktor & Rolf Spicebomb Metallic Musk Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Viktor & Rolf |
| Collectie | Spicebomb Metallic Musk |
| EAN | 3614274293906 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 220,02 per 100 ml |