€ 90,00
€ 133,00
Voordeligst€ 181,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Giorgio Armani Acqua di Gioia
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 90,00
| Artikel | Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Giorgio Armani |
| Collectie | Acqua di Gioia |
| EAN | 3605521172648 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Munt, Roze peper, Ceder, Citrus, Limoen, Basterdsuiker, Pioenroos, Jasmijn, Noten |
| Prijs per eenheid | € 300,00 per 100 ml |