-20%
€ 108,80
Adviesprijs € 136,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Azzaro Wanted Girl
Eau de Parfum - 80 ml
Eau de Parfum - 80 ml
€ 108,80
| Artikel | Azzaro Wanted Girl Eau de Parfum 80 ml |
| Merk | Azzaro |
| Collectie | Wanted Girl |
| EAN | 3351500013814 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 80 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Grenadine, Vanille, Pioenroos, Tonkabonen, Heliotroop, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 136,00 per 100 ml |