€ 49,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Aquasource Hyalu Plump
Dagcrème - Droge huid - 75 ml
Dagcrème - Droge huid - 75 ml
€ 49,99
| Artikel | Biotherm Aquasource Hyalu Plump Dagcrème 75 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Aquasource Hyalu Plump |
| EAN | 3614273393492 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 66,65 per 100 ml |