Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Aquasource
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
€ 39,99
| Artikel | Biotherm Aquasource Oogcrème 15 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Aquasource |
| EAN | 3614270129681 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogcrème |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 266,60 per 100 ml |