€ 14,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Beurre de Lèvres
Lippenbalsem - Alle huidtypes - 13 ml
Lippenbalsem - Alle huidtypes - 13 ml
€ 14,00
| Artikel | Biotherm Beurre de Lèvres Lippenbalsem 13 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Beurre de Lèvres |
| EAN | 3605540569542 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Lippenbalsem |
| Volume | 13 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Balm |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 107,69 per 100 ml |