€ 30,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Biocorps
Bodyscrub - Alle huidtypes - 200 ml
Bodyscrub - Alle huidtypes - 200 ml
€ 30,01
| Artikel | Biotherm Biocorps Bodyscrub 200 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Biocorps |
| EAN | 3614274156959 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodyscrub |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Emulsie |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 15,01 per 100 ml |