€ 59,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Blue Pro Retinol
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
€ 59,01
| Artikel | Biotherm Blue Pro Retinol Oogcrème 15 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Blue Pro Retinol |
| EAN | 3614273869997 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogcrème |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 393,40 per 100 ml |