€ 102,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Blue Retinol
Serum - zz - Normale tot vette huid - 30 ml
Serum - zz - Normale tot vette huid - 30 ml
€ 102,00
| Artikel | Biotherm Blue Retinol Serum 30 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Blue Retinol |
| EAN | 3614273622554 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | zz - Normale tot vette huid |
| Texture | Serum |
| Prijs per eenheid | € 340,00 per 100 ml |