€ 99,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/e4/4a/02/1738068944/3614272688339_Front.png?ts=1738068944)
Biotherm Blue Therapy Amber Algae
Dagcrème - zz - Normale tot droge huid - 50 ml
Dagcrème - zz - Normale tot droge huid - 50 ml
€ 99,00
| Artikel | Biotherm Blue Therapy Amber Algae Dagcrème 50 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Blue Therapy Amber Algae |
| EAN | 3614272688339 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | zz - Normale tot droge huid |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 198,00 per 100 ml |