€ 99,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Blue Therapy Amber Algae
Nachtcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
Nachtcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
€ 99,00
| Artikel | Biotherm Blue Therapy Amber Algae Nachtcrème 50 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Blue Therapy Amber Algae |
| EAN | 3614272688346 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 198,00 per 100 ml |