€ 27,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/84/ff/a7/1738074919/3605540856635_Front.png?ts=1738074919)
Biotherm Deo Pure Invisible
Deodorant roll-on (oud) - Alle huidtypes - 75 ml
Deodorant roll-on (oud) - Alle huidtypes - 75 ml
€ 27,00
| Artikel | Biotherm Deo Pure Invisible Deodorant roll-on (oud) 75 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Deo Pure Invisible |
| EAN | 3605540856635 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Deodorant roll-on (oud) |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 36,00 per 100 ml |