Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Eau D'Energie
Bodymilk - Alle huidtypes - 400 ml
Bodymilk - Alle huidtypes - 400 ml
€ 32,00
| Artikel | Biotherm Eau D'Energie Bodymilk 400 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Eau D'Energie |
| EAN | 3614274042979 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodymilk |
| Volume | 400 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 8,00 per 100 ml |