€ 27,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Eau Vitaminée
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
€ 27,99
| Artikel | Biotherm Eau Vitaminée Douchegel 200 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Eau Vitaminée |
| EAN | 3614274042955 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 14,00 per 100 ml |