Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Lait Corporel
Douchegel - Alle huidtypes - 400 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 400 ml
€ 30,01
| Artikel | Biotherm Lait Corporel Douchegel 400 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Lait Corporel |
| EAN | 3605540563441 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 400 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Geurfamilie | Citrus |
| Prijs per eenheid | € 7,50 per 100 ml |