€ 25,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/43/b2/58/1738073194/3614271548351_Front.png?ts=1738073194)
Biotherm Le Déodorant
Deodorant roll-on (oud) - Alle huidtypes - 75 ml
Deodorant roll-on (oud) - Alle huidtypes - 75 ml
€ 25,99
| Artikel | Biotherm Le Déodorant Deodorant roll-on (oud) 75 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Le Déodorant |
| EAN | 3614271548351 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Deodorant roll-on (oud) |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 34,65 per 100 ml |