€ 81,01
€ 104,00
Voordeligst€ 107,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Life Plankton
Serum - Alle huidtypes - 30 ml
Serum - Alle huidtypes - 30 ml
€ 81,01
| Artikel | Biotherm Life Plankton Serum 30 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Life Plankton |
| EAN | 3614273994798 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 270,03 per 100 ml |