€ 56,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Life Plankton
Oogcrème - zz - Rijpe huid, Alle huidtypes - 15 ml
Oogcrème - zz - Rijpe huid, Alle huidtypes - 15 ml
€ 56,99
| Artikel | Biotherm Life Plankton Oogcrème 15 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Life Plankton |
| EAN | 3614272360037 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogcrème |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | zz - Rijpe huid, Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 379,93 per 100 ml |