€ 34,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Oil Therapy
Bodylotion - Alle huidtypes - 400 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 400 ml
€ 34,00
| Artikel | Biotherm Oil Therapy Bodylotion 400 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Oil Therapy |
| EAN | 3614274042870 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 400 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Lotion |
| Prijs per eenheid | € 8,50 per 100 ml |