-20%
€ 48,00
Adviesprijs € 60,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Boucheron Place Vendôme
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 48,00
| Artikel | Boucheron Place Vendôme Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Boucheron |
| Collectie | Place Vendôme |
| EAN | 3386460057066 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 96,00 per 100 ml |