-20%
€ 50,40
Adviesprijs € 63,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Boucheron Serpent Boheme
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 50,40
| Artikel | Boucheron Serpent Boheme Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Boucheron |
| Collectie | Serpent Boheme |
| EAN | 3386460114332 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 100,80 per 100 ml |