Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Burberry Goddess
Eau de parfum navulling - 150 ml
Eau de parfum navulling - 150 ml
€ 164,00
| Artikel | Burberry Goddess Eau de parfum navulling 150 ml |
| Merk | Burberry |
| Collectie | Goddess |
| EAN | 3616302020669 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulling |
| Volume | 150 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Geurnoten | Vanille, Lavendel, Kaviaar, Vanille absolute |
| Prijs per eenheid | € 109,33 per 100 ml |