€ 93,75
€ 137,30
Voordeligst€ 175,65
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/75/1a/0d/1746080676/8411061106204.jpg?ts=1746080676)
Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Elixir
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 93,75
| Artikel | Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Elixir Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Carolina Herrera |
| Collectie | Good Girl Very Good Girl Elixir |
| EAN | 8411061106204 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Prijs per eenheid | € 312,50 per 100 ml |