€ 93,75
€ 137,30
Voordeligst€ 175,65
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/a0/87/0e/1746080692/8411061106211.jpg?ts=1746080692)
Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Elixir
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 137,30
| Artikel | Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Elixir Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Carolina Herrera |
| Collectie | Good Girl Very Good Girl Elixir |
| EAN | 8411061106211 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 274,60 per 100 ml |