-20%
€ 65,48
Adviesprijs € 81,85Je bespaart 20%
€ 95,48
Adviesprijs € 119,35Je bespaart 20%
Voordeligst€ 122,44
Adviesprijs € 153,05Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Carolina Herrera Good Girl
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 95,48
| Artikel | Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Carolina Herrera |
| Collectie | Good Girl |
| EAN | 8411061026250 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 190,96 per 100 ml |