€ 93,75
€ 137,30
Voordeligst€ 175,65
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/f2/d9/80/1746080709/8411061106228.jpg?ts=1746080709)
Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Elixir
Eau de Parfum - 80 ml
Eau de Parfum - 80 ml
€ 175,65
| Artikel | Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Elixir Eau de Parfum 80 ml |
| Merk | Carolina Herrera |
| Collectie | Good Girl Very Good Girl Elixir |
| EAN | 8411061106228 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 80 ml |
| Prijs per eenheid | € 219,56 per 100 ml |